Pro-NAMGRUP
ÖZEL GÜVENLİK

Tavsiye Et Üye Ol
  Haberler
 
 
  Anasayfa
    
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

    Üniformalı özel güvenlik elemanlarımız, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ve uygulama yönetmeliği doğrultusunda; uzman eğitimcilerimizce seçilmiş, görevlerini Pro-NAM güvenlik amirlerinin kontrol ve denetiminde gerçekleştirir. Çalışma Alanlarımız; Alışveriş merkezleri, Fabrikalar, Siteler, Şantiyeler....devamı için tıklayınız.

 
 
VIP HİZMETLERİ

    Yakın korumaya ( VIP Koruma ), ihtiyaç duyan kişilerin fiziki ve elektronik olarak, silahlı veya silahsız özel eğitim almış, tercihen emekli emniyet mensubu personeller ile 24 saat esasına göre güvenliklerinin sağlanması, gerekli önlemlerin alınması amacını taşır.
....devamı için tıklayınız.

 
 
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

    Güvenlik politikası doğrultusunda uzun vadeli güvenlik çözümleri sunmak, güvenlik personeli seçimi ve denetimini sağlamak.Talep üzerine işletmenin yada şahsın karşı karşıya kalabilecekleri tehdit ve risklerin uzman personel tarafından detaylı bir şekilde incelenerek, alınacak önlemlerin ne olabileceği konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmetini kapsar.....devamı için tıklayınız.

 

 
BİLGİ ARAŞTIRMA

    Hayatın içinde bazen zor, içinden çıkılmaz özel durumlarla karşılaşabiliriz ve bu özel durumlarda profesyonel desteğe ihtiyaç duyarız. Karşılaştığınız probleme çözüm bulmak, doğruyu ortaya koymak, bilinmeyeni öğrenmek amacıyla gizlilik, güven, doğruluk, sadakat doğrultusunda firmamız konularında uzman, deneyimli kadromuz ile hizmetinizdedir.
....devamı için tıklayınız.

 

 

GÜVENLİK PERSONELİ EĞİTİMİ

    5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ve uygulama yönetmeliği doğrultusunda; güvenlik personeli belirli periyodik aralıklarla, hazırlanan programa göre uzman eğiticilerimiz tarafından; özel güvenlik görevlilerinin yetkileri, yetkilerinin uygulanışı, özel güvenlik görevlilerinin hakları ve sorumlulukları, güvenlik görevlerinden kaynaklanan,
....devamı için tıklayınız.

 

Adres : Güney Mah. Org. Eşref Bitlis Cad. Tan Psj.A-Blok No: 95 Kat 2 Daire 4 Körfez - KOCAELİ
Telefon : +90 262  527 06 01 - +90 262  527 06 02  
Fax : +90 262 527 06 03